ANKARA İNGİLİZCE KURSU

İş hayatınızda güzel kariyere sahip olabilmek için iyi bir üniversite okumak ve bunun yanında dünya dili olan İngilizce dilini, iyi bilmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte tabiki başka bir dil şartı da her zaman önümüze çıkmaktadır. Ne kadar çok dil biliyorsanız o kadar iş hayatında şansınız artmaktadır. İşverenlerin bir çoğu çalışanlarının iyi derecede İngilizce bilmesini isterler.

Ülkemizde yabancı dil en büyük ortak sorunladan biridir. Bu sorun genellikle öğrencilerimizin veya çalışan arkadaşlarımız konuşulanı anlayabiliyor ama cevap veremiyor olmasıdır. Yabancı bir dilin en kolay öğrenilebileceği yer, kesinlikle o dilin konuşulduğu ülke olacaktır. Çünkü bir insanın dil eğitimi alırken en iyi şekilde alabilmesi, konuşma ve okuma gibi pratiklikleri kazanabilmesi için mecbur kalması ile çok ilgilidir. Bu da kısaca “yaşayarak öğrenme” anlamına gelmektedir.

İngilizce öğrenmek için ülkeleri gezmek zorunda kalmamak için Happy English With ASG Ankara İngilizce Kursu sizlere en iyi şartlarda ve koşulda eğitim vermektedir. İngilizce'yi en kısa sürede size sevdirecek ve öğretebilecek olan Arzu Sunu Gök, bugüne kadar aldığı yüksek öğrenimler, bitirdiği kurslar ve geliştirdiği yeni teknikler ile sizlere İngilizce konusunda yardımcı olacaktır. Birebir uygulamalı anlatım ve konuşma dersi veren Happy English With ASG İngilizceyi daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Ankara ingilizce Kursları arasında uygulamalı anlatımı ile büyük fark yaratan kursumuz birçok sertifika almıştır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres : Nüans Yayıncılık - Selanik Caddesi-1 52/22 Kızılay / Ankara
Telefon : +90 312 417 07 84 / +90 505 805 95 80
E-Posta : arzusunugok@happyenglishwithasg.com

 

 

Happy English with ASG Ankara İngilizce kursu sizlere İngilizce'yi en kısa sürede sevdirecek ve öğretebilecek olan Arzu Sunu Gök,

bugüne kadar aldığı yüksek öğrenimler, bitirdiği kurslar ve geliştirdiği yeni teknikler ile sizlere İngilizce konusunda yardımcı olacaktır.

  Ankara ingilizce Kursları © 2010 Happy English With ASG
Kobimedya
Web Tasarım Brownie