Alper KOÇ
2004 ODTÜ
İşletme Bölümü
Bankacı

 

Arzu Sunu GÖK... Bir Peri Masalı…
Öğrencisi olma ayrıcalığını yasamış hiç kimsenin sadece öğretmen olarak tanımlayamayacağı, öğrencilerine hayatı öğreten öğretmen...


Sunu Hoca’nın kesinlikle bırakılması imkânsız bağımlılık yapan bir özelliği olmasının yanı sıra bir kere başladıktan sonra bırakmak isteyenin çıkmaması da ayrıca vurgulanması gereken bir konudur.

Dersleri diğer hiçbir derse benzemeyen bir hızda ve güzellikte geçer Sunu Hoca’nın.

Öğrencileriyle öylesine farklı bir iletişim kurma becerisine sahiptir ki, adeta bir şeyler öğretmeye başlamadan önce insanları hipnotize eder.

Orijinal aktivitelerle ve anlatım teknikleriyle anlatacağı konuyu çekici hale getirebilmeyi başarabilen hocamın bu yöntemlerinin akademik tez konusu olmasını sabırsızlıkla bekliyorum.


Öğrencilerine sadece ders verilecek müşteriler gözüyle bakmayan Sunu Hoca’m, özel hayatlarında da öğrencilerinin yanlarında olmaya ve onlara hayat bilgisi dersi de vermeye devam ettiğini söylemek yanlış olmaz.

İşte bu yüzden de sadece öğretmenim değil annem de oldu zaman zaman ve de sonsuz arkadaşım...
Kısaca Sunu Hoca’nın derslerindeyken kendinizi bir peri masalındaymış gibi hissedesiniz, zil çalıp masal bittiğinde o masalsı anıların yanı sıra bir de bakmışsınız ki İngilizceyi de mükemmel bir biçimde öğrenmişsiniz :)

 

 

 

Happy English with ASG Ankara İngilizce kursu sizlere İngilizce'yi en kısa sürede sevdirecek ve öğretebilecek olan Arzu Sunu Gök,

bugüne kadar aldığı yüksek öğrenimler, bitirdiği kurslar ve geliştirdiği yeni teknikler ile sizlere İngilizce konusunda yardımcı olacaktır.

  Ankara ingilizce Kursları © 2010 Happy English With ASG
Kobimedya
Web Tasarım Brownie