Tuğçe YAVUZ
Happy English With ASG Öğrencisi
Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Öğrencisi

Sunu Hoca..Ne yazsam nasıl yazsam diye çok düşündüm. Eksik bişeyler, yazıya dökemeyeceğim şeyler kalacağını bildiğimden.Kelimelerin yetersiz kaldığı bir yerdeyim.
Bütün özverisi, içtenliği, arkadaşlığı , kendine has ve bir o kadar da hoş öğretme teknikleriyle İngilizceyi hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Akla gelmeyecek oyun ve dramalarla farkına varmadan kapıverirsiniz kelimeleri.Hiçbir ingilizce hocasının öğretmediği kadar kelimeyi (hatta bazılarının bilmediklerini :) öğrenir, bol bol da kullanırsınız.Tadı damakta kalacak şekilde ders işler, yaşayan İngilizceyi öğrenirsiniz.Bol bol ödev, çoğunlukla translation yaparsınız ama ödevler bile o kadar keyiflidir ki hiç gocunmazsınız.İlginizi nasıl çekeceğini çok iyi bilir. Sadece İngilizceyi değil,dil öğrenmeyi sevdirir size.
Sunu Hocam..Dersinizde hiç "bitse de gitsek" dediğimi hatırlamıyorum.Keşke hergün olsa da, keşke okulda da sizden birkaç tane olsa da oradaki dersler de bu keyifte geçse, hayat daha kolay olsa:) İyi ki sizi tanıyorum ve iyi ki hocamsınız.Sizi çok seviyorum.

 

 

Happy English with ASG Ankara İngilizce kursu sizlere İngilizce'yi en kısa sürede sevdirecek ve öğretebilecek olan Arzu Sunu Gök,

bugüne kadar aldığı yüksek öğrenimler, bitirdiği kurslar ve geliştirdiği yeni teknikler ile sizlere İngilizce konusunda yardımcı olacaktır.

  Ankara ingilizce Kursları © 2010 Happy English With ASG
Kobimedya
Web Tasarım Brownie